• 0 850 251 84 36
  • info@biowell.com.tr

Hakkımızda

Biowell : İyiliğin Biyolojisi
İnsan sağlığı iyi bir biyolojik denge ile mümkündür. Bu iyi biyolojiyi sağlamak Hipokrat’dan beri (m.s. 10) bilinir ki iyi beslenme ile mümkündür. Çağımızda besimlerimiz sanayi tarımı ile üretilmekte ve verimi artarken ürünler içerisindeki vitamin mineral ve yararlı bileşenler azalmaktadır.

Biowell İlaç, geleneksel bileşenleri doğru araştırma ve geliştirme ile en yüksek kalite standartlarında harmanlayarak, sağlık sektörüne sunmaktadır.

Biowell İlaç A.Ş. hayat kalitesini, geliştirdiği eşsiz ürünlerle artırmayı amaç edinmiştir.

Biowell, üretim prosesinde ve tüm operasyonel süreçlerinde ilgili Bakanlık ya da üst kurumun standartlarına uygun hareket eder. Üretim ve yönetim faaliyetleri bağımsız kuruluşlarca periyodik olarak denetlenir. Kalite standardını korumak ve hep daha ileri seviyeye taşımaya yönelik olarak, toplam kalite yönetim sistemi uygulanmakta ve belgelenmektedir.

Biowell, müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Müşteri memniyeti performansını geliştirebilmek adına sistematik olarak müşteri anketleri yapmakta ve bağımsız pazar araştırmaları yaptırmaktadır.

Biowell, bilimsel gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri sürekli olarak takip eden dinamik yapısıyla, yenilikçi ve özgündür. Sürekli Ar-Ge çalışmalarıyla desteklenen bu yapı sayesinde, Biowell her zaman güncel çözümler üretir.