Biowell Türkiye:
Gelecegin Saglıgı, Bugünden.

Türkiye ilaç sektöründeki öncü gıda takviyesi (OTC) ürünlerimizle kalite standartlarını yeniden tanımlıyoruz.

Degerlerimiz

Türk ilaç sektöründe bir güven markası olarak seçkin konumumuzu temel değerlerimize borçluyuz:

Mükemmeliyet Önceliği

Ürünlerimizin üretimden tüketime yüksek kalite ve etkinlik standartlarını sürdürmesi amacıyla birinci sınıf hammaddeleri özenle seçiyor ve bilimsel çizgimizden taviz vermiyoruz. 

Sürdürülebilirlik ve Çevreye Saygı

Ekolojik ayak izimizin bilincinde, daha sağlıklı bir gezegene katkıda bulunan sürdürülebilir prensiplere bağlıyız.

Profesyonel İşbirliği ve Etik Sınırlar

Dürüstlük ve güven ilkelerimize olan bağlılığımızın ve etik sınırlara olan hassassiyetimizin yanı sıra, gelişmiş ürün ve hizmetler için uluslararası düzeyde sağlık profesyonellerinden destek almaktayız.

Kaliteden Ödün Vermeyen Gıda Takviyelerimiz

Yılların güveni ve yüksek tüketici memnuniyetiyle tanınan ürünlerimiz, Türkiye eczanelerinde kalitenin simgesi haline gelmiştir. Ürün yelpazemizdeki her bir ürün, özenle seçilmiş, yüksek kalitedeki hammadelerle hazırlanmış olup mükemmellik taahhüdümüzün bir göstergesidir.

Sağlık profesyonelleriyle yakın iş birliği içinde çalışarak, formülasyonlarımızın sadece etkili değil, aynı zamanda insan sağlığıyla uyumlu olduğundan emin oluyoruz. Yüksek sorumluluğumuzun bilincinde, alerjenlerden ve yapay tatlandırıcılardan kaçınarak, kaliteye odaklanmamızı sürdürüyor ve geçici trendlerden ve riskli ürün yaklaşımlarından uzak duruyoruz.

Türkiye sağlık sektöründe kalitesiyle tanınan aşağıdaki gıda takviyelerimizin her biri, sağlığınız ve güvenliğiniz en büyük önceliğimiz olacak şekilde tasarlanmıştır:

Dekinon D3+K2

20 mL Sprey

Dekinon D3+K2

400 Damla

Luazu Efervesan C

20 Efervesan Tablet

Luazu Ester C

60 Tablet

Luazu Omega3+D3

60 Softjel Kapsül

Luazu Plus II

60 Kapsül

Wellbiotic 21

21 Kapsül

Sagliklı Yasam

Bilimsel Literatür